NOWA GAZETKA KiK! ⭐ Czas na letnie promocje! 🔥 Moda na lato, akcesoria do kuchni i przytulne dekoracje. To wszystko znajdziesz w najnowszej ofercie sklepu KiK! Tylko do wyczerpania zapasów. Nie zwlekaj!

Poznajcie nowe HITY CENOWE tygodnia w KiK! 🔥 Tym razem mamy znajdziecie tam letnie propozycje. ☀ 👉🏻 Bikini damskie, góra lub dół - tylko 12,99 zł! 👉🏻 Spodenki kąpielowe Kappa - jedyne 39,99 zł! Dodatkowo, jeżeli zrobicie zakupy za min. 100 zł, otrzymac

10 marca to DZIEŃ MĘŻCZYZNY! 👨🏻 Jeżeli jeszcze nie macie żadnego prezentu dla Panów, mamy dla Was kilka inspiracji z KiK. 👇🏻

Nowa gazetka KiK! 😍 Zobaczcie nasze najnowsze propozycje i duży wybór produktów. ⭐ 🔹 Odzież sportowa 🔹 Moda dziecięca 🔹 Inspiracje na walentynki 🔹 Wiosenne dekoracje ℹ Gazetka obowiązuje od 8.02 do wyczerpania zapasów.

Zapraszamy do sklepu sportowego 😍 Galeria Kopernik ,1 Piętro

Rozgrzewamy zimę gorącą wyprzedażą w KiK! Razem z ponownym otwarciem sklepów KiK możecie liczyć na przeceny asortymentu zimowego sięgające nawet do -50%! Promocyjne ceny obowiązują tylko do wyczerpania zapasów. Zapraszamy na zakupy!

Zapraszamy do salonu Empik !!!

Książki kucharskie i poradniki druga książka 50% taniej

3 za 2 na artykuły szkolne

Torebki prezentowe 1+1 za grosz Termin obowiązywania: 14.08-30.08.19

-25% na wybraną ofertę książki dziecięcej